Új hozzászólás Aktív témák

  • Ferenc.

    tag

    Sziasztok!

    Nekem is frissült a független S7 telefonom az Oreo-ra, jól működik, nem volt hard reset.
    Két gondom van:

    Az egyik, hogy galériából ha megnyitottam egy képet a jobb felső sarokban a három pontra kattintva feljöttek különböző lehetőségek, pl az hogy kép elforgatása jobbra vagy balra, ezt most nem látom ott, pedig jól jönne néha.. miért tűnt el, hogy lehet visszahozni?

    A másik, hogy az új rendszer óta ugyan olyan felhasználási szokás mellett bír a telefon kb 30 órát, android 7-nél
    pedig kibírt 48 órát... Elég sokat csökkent az üzemidő sajnos. S ahogy nézem az akkumulátor haszálatot, a Cella készenlétben a ludas, 30-40% közötti fogyasztással.
    Van, hogy a 30 órás üzemidőnél megevett majd 1300mAh-t (azaz ki is jön a 40%),ez előtte a töredéke volt andoid 7-nél.. Ezért is bírt 48 órát ugyan ilyen felhasználás mellett.

    Lesz erre megoldás hivatalosan? Mert fentebb látom volt már erről szó, s megoldási javaslat
    "(#37458) viewdetails" , hogy ilyen olyan odin, meg betallózás, de én nem akarok mókolni a telón, nem is értek hozzá, sem root stb.

Új hozzászólás Aktív témák