Új hozzászólás Aktív témák

  • UfoZoli

    aktív tag

    válasz #77646080 #33215 üzenetére

    persze a példa túlzó volt, mert én is a 0dik perctől novat használok, de annak mi értelme van hogy olyan legyen az s7-en az óra widget mint amilyen az s8-on, s ehhez mókolni kell meg rendszer apk-k frissítéseit törölni, meg bekapcsolás után csak egy bizonyos időkeret alatt engedi felrakni....
    Nincs ezzel semmi bajom, csak olyan felesleges dolognak érzem.
    Szerintem még mindig él az örökbecsű mondás hogy egy telefon a piacrakerüléskori főverzióval működik a legoptimálisabban, mert egy már létező szoftverkörnyezet köré építik a hardvert.
    Persze az S7 harvere nem egy low budget kategória, de a 6-os droiddal volt kellő idő szarrá tesztelni a cuccost, aztán a nagy versenyben a 7-esre meg a 8-asra már nem marad annyi idő.
    Érdemi változást hozott bárkinek is a 7-es verzió, extra funkciót amit 6-os alatt hiányolt volna, s itt most nem a biztonsági patch-re gondolok.
    6-os alatt is meg lehet adni egyesével az alkalmazásoknak a szükséges engedélyeket.
    Igaz az AOD csak a rendszerappok értesítéseit rakja ki, de mivel nem használtam egy percig sem, ezért enélkül is tudok élni.
    Senkit nem kívánok hittéríteni, senkit nem kívánok ezért elítélni.
    Nekem az elmúlt másfél év alatt soha nem kellett FR-t nyomni lassulás, vagy összeomlás miatt.
    Egy egy beragadt app miatt voltak hirtelen merülések, de egy WCP megoldotta a gondot.

    HTC Desire S => Galaxy S4 mini => Galaxy Alpha => Galaxy S7 => Galaxy S8 => Galaxy S10+ => Galaxy S23 Ultra

Új hozzászólás Aktív témák