Új hozzászólás Aktív témák

  • sebixxx

    tag

    Nagyon gondolkoztam milyen telot vegyek, iphone 6s vagy 7 vagy samsung s7... Vegul ez a samsung s7 lesz, van egy iphone 5s-em jo telo, de kellett egy masod telefon is amit kaptam egy samsung s5 , iphone parti voltam ugymond elotte, de ahogy elkezdtem hasznalni tobbet az s5-t jobban bejon mint az iphone, a kijelzo szerintem sokkal szebb ezt baratnom is megjegyezte 1x akinek szinten iphone 5s van... Jovoheten jon elvileg, 350 euro volt 2 ev garival es vadi uj.. Megbizhato eladotol, de azert kivancsi vagyok mert eleg jo arnak tunik... :)

    Remelem jol dontottem csak jokat olvasok a telefonrol az s5-el sincs bajom csak rossz allapotban van elegge es hallani is rosszul hallanak amugy lehet le se cserelnem, de ha mar cserelek akkor picit jobbat ugy is 2-3 evig siman hasznalom a telefonokat.. :)

    [ Szerkesztve ]

    I7 5820K 4.3ghz + BQ Dark Rock 3 ,Asus Strix X99 ,Corsair Vengeance (4x4 GB) DDR4 2666 MHz,MSI GTX 1080Ti Gaming X, Samsung 850EVO 250GB SSD+WD Black 1TB HDD ,Corsair RM650i 80+Gold, Phanteks Enthoo Pro M+ 4db Aerocool D.S. 14cm

Új hozzászólás Aktív témák