Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    válasz #79335424 #561 üzenetére

    Badarság ... ez még mindig egy "mobil" és egy számítógépet soha nem fog helyettesíteni, ez arra való hogy alkalmazásokat futtass rajta, fényképezz, videózz, böngéssz, zenét hallgass és telefonálj, aztán minek rádugni gépre ? ott vannak a különböző felhő szolgáltatások pl. képeknek a Flickr, videóknak a Youtube, stb. nem is emlékszem hogy androidos telefonomat mikor dugtam fel PC -re de az biztos hogy nagyon régen :))

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

  • Tibee86

    veterán

    válasz #79335424 #561 üzenetére

    Ööö köszi, de nem is a te kommentedre reagáltam, mert a felét nem is értem, meg nem is igazán érdekel. :D
    Oké, hogy ez egy tech fórum, és te is és sokan számítógépként tekintetek a telefonotokra, de hidd el a legtöbb ember nem. :N
    Az iTunes-szon kívül amúgy van több 'egyszerű' program amivel fájlokat lehet mozgatni, ha valakinek nehézséget okoz az iTunes. Bár nekem az elég furcsa, hogy kifog valakin, mikor egyáltalán nem gondolom bonyolult programnak, szimplán el kell engedni a berögzött windows-os megoldásokat és nyitni kicsit másra, ami azért mert más, nem törvényszerűen rosszabb, sőt...

    MK VII: Röviden van az iTunes könyvtár, ahova berakod a zenéket, könyveket, csengőhangot stb.-t, majd azt szinkronizálod az iPhone-re és az lesz rajta. Amit eltávolítasz az iTunes könyvtárból az a következő szinkronizáláskor természetesen a telefonról is el fog tűnni.

    [ Szerkesztve ]

  • buvartacsko

    addikt

    válasz #79335424 #561 üzenetére

    Hagyd mar az FTP szervert telefonon, az e-mail es dropbox meg mindenféle felhők korában. :D továbbra sem normális hogy telefonon FTP szerverezel. Ez a leggagyibb indok amit valaha lattam az iOSel szemben. Ennel meg az is jobb hogy csak szart mert szar.

    Egyébként ha mar annyira hihetetlenül okos vagy, hogy az hihetetlen akkor miért nem tudod leírni helyesen az iTunest? Nem I-Tunes. Nem tűnt fel? BTW: soha nem használom az itunest semmire se a világon. Plusz azt se ertem mit kellene annyira másolgatni a telefonomra, ha meg ezt használnám pendrivenak en biztos nem dugnam ra idegen gépekre, de ha te igen akkor egészségedre. A Galaxy s7 baromi jo lett, nem hiszem hogy itt is feszegetni kellene a szar az iPhone mert nincs rajta eftépé szerver. Android tud alapból kezelni AirPlayt? Nekem pl ez sokkal fontosabb. Megsúgom nem tud: akkor szar a droidod mert csak rootal tudok szabványos airplay szerverre csatlakozni vele? (nem, nem az, de nekem emiatt pl dealbreaker az összes android rendszerű eszköz)

    Btw sokat elárul a szakmai felkészültségedrol hogy nem tudsz kezelni egy teljesen egyszerű itunest, de közben hirdeted magadról hogy te mekkora Unix professinal vagy. :D nevetséges

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák