Új hozzászólás Aktív témák

  • szimike79

    őstag

    válasz Wucky #683 üzenetére

    Manipulàció a cègek rèszéről irányomba?? El vagy varázsolva. Senki nem manipulàlt, ha èszrevennéd magad rajönnèl hogy egy olyan megnyilatkozàsom nem volt amivel egy cèget vagy termèket vèdenék körömszakadtáig..
    Ha veszek valamit megpróbalom józan èsszel àtgondolni, hogy mi az amire szüksègem van, mi az amit az èletben hasznàlni fogok, hogy ne legyen felesleges pènzkidobàs. Azt hogy én mit tartok számomra hasznosnak, szèpnek, megfelelőnek, az az èn privát szemèlyes döntésem. Mint ahogy az sem èrdekel, hogy màsnak mi a priorítása, mit akar hasznàlni. Az meg az ő privàt dolga. Senkit nem fogok ràbeszelni semmire, maximum ha kívancsi a tapasztalataimra azt elmondom neki.
    De ha valaki elkezd birkàzni màst annak vèlemènye, izlése miatt, arra kinyílik a bicska a zsebemben. Meg mindenfèle vàllalati profit maszlaggal előáll, ès állít be márka zombinak, mert engem manipulàl valamelyik nagy multi.... Engem a te hozzàszolásod irritált szimplán, mindenfèle márka rajongàs nèlkül, mert a 9 birkàval szemben te über okosnak tartod magad mindenki felett. És pont te vagy az aki nem toleràlod màs vèlemènyèt, csak fújod a sajàt hülyeséged. De a vita rèszemről is lezàrva, mert partalan vitàkat ilyen okos emberekkel felesleges folytatni.

    Elnèzèst kèrek mindenki mástól a kifakadàsèrt, és a jövőben próbalok a tèmához szervesen kapcsolódó hozzàszolàsokat megejteni, aminek haszna is van. Bèkessèg.

    Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

Új hozzászólás Aktív témák