Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Srácok, ezek a samu eszközök nem tudnak egymással normálisan kommunikálni? Az elején mikor beállítottam a tabletet kérdezte hogy akarok-e valami seamless connectiont, és elfogadtam mind a két eszközön.

    Tegnap egy másik szobában hallgattam a zenét a tabletről TWS fülesen, a telefon bent töltődött. A füles mindkét eszközhön csatlakoztatva volt de a telefon már a hatótávon éppen csak kívül esett.
    Egyszer csak elhallgat a zene, felültem megnézni és nagyon szakadozva hallom a fülesben a csengőhangot, felálltam és ahogy közelebb mentem a telefonhoz felvettem fülesről és tudtam beszélni, de a gond hogy miért nem jelezte a tablet is hogy hívásom van? Vagy inkább miért nem játszotta át a tabletre a hívát wifin, hogy tudjak beszélni?

    Az egyik havernak apple cuccai vannak, és ha valaki hívja mindenhol csörög, a tablet a laptop a pc, az óra a telefon. :( ennyire buta a droid, vagy csak nincs jól beállítva valami?

    KÖszönöm

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák