Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shkiz0

    nagyúr

    válasz spawn21 #822 üzenetére

    Miért számolom bele leírtam nem?
    Pont az a lényeg, hogy nekem pl megéri.
    Most fizetek havi 11K-t a telenornál. Eddig érted igaz?
    Na most tök mind1, hogy itt maradok, vagy szolgáltatót váltok, előfizetésre vagy kártyásra, attól telefonálni ugyanúgy kell, nem csak nézegetni akarom a telefont.
    A teló kp-s ára kb 220K. Ha valahol megtudod venni kamatmentes részletre (ahol amúgy van egy 1x-i kezelési költség) akkor már 230-250K között van valahol. Idáig még követhető számodra?
    Na most akkor miért vegyem meg 220K-ért kp-ra függetlenül, vagy részletre, ha igazából alig van eltérés a Voda 24x10.000 HUF-ja között? Pláne úgy, hogy havi 10K-t nem egy nagy show kitenni.
    Én értem azt, hogy te mire modod, és hogy mire akarsz kilyukadni, de te nem értettél meg szerintem engem.
    Nekem tök8, hogy T-nek, Vodának, vagy Telenornak fizetek havonta 10K-t azért hogy olyan csomagot kapjak ami korlátlan beszélgetést és sms-t tartalmaz, és van hozzá némi mobilnet is.

    Tehát leegyszerűsítve, számomra megér 20K pluszt az, hogy átmegyek a vodához, mint sem hogy maradjak a Telenornál és vegyek KP-ra 220-ért egy független telót.
    A mostani havi 11k-s Telenoros DPI előfizetésem átváltom RED Basic-re, (amivel amúgy még a számhordozhatóság végett spórolok is 3K-t minden hónapban a mostanihoz képest) és hozok mellé ki részletre egy S6-ot. Plusz ugye az is szempont, hogy nem egybe kell most kitenni 220K-t ha kp-ra veszem.

    Direkt írtam, hogy ez speciális eset.
    Így már érted? :)

    [ Szerkesztve ]

    Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

  • Motar

    tag

    válasz spawn21 #822 üzenetére

    Én azért számoltam, mert ennyibe kerül a telefon és atelefonálás 2 évre. Ha megveszem külön a telót és fizetem az előfizut ugyanott leszek kb 2 év múlva.

    Attól hogy mindig a szexre gondolok, már szexmániás vagyok?

Új hozzászólás Aktív témák