Új hozzászólás Aktív témák

  • Shkiz0

    nagyúr

    válasz pohár #827 üzenetére

    Igen láttam.
    De most nem ez a lényeg.
    Hanem hogy ha belegondolsz annyira nem is gáz a Voda ajánlata ha úgy vesszük.
    Mint mondtam telefonálnom kell, ha előfizura hozom ki, ha esetleg csak telefont veszem meg az euronics-ban.

    És mint említettem én magamra számolom a dolgokat.
    Esetemben ezek a variánsok jöhetnek számba:
    Továbbra is hangsúlyozom, hogy telefonálnom így is úgy is kell, nem 2 évig hanem jóval tovább is :)

    1)
    Megveszem a telót az Euronics-ban, 230-ért vagy részletre.
    Marad mellé 11k-ért a Telenoros előfizum

    2)
    Megveszem a telót az Euronicsban, 230-ért vagy részletre.
    Veszek mellé egy RED Basic előfizut 9900-ért/hó (ha nem is sokat de azért spórolnék így ez célszerű lenne)

    3)
    Megveszem a Vodánál előfizetésre előrendelésre így a telefon 2 év alatt 240K-ba kerül
    Ekkor kapok mellé szintén egy RED Basic-et, plusz havi 2k kedvezményt így havonta csak 7990 a 9990 helyett és azért havi 3K-t spórolok a mostani DPI-s csomagomhoz képest, így az 1) és 2) pont igazából értemét veszti.

    Plusz pont, hogy van egy készülékbiztosításom is benne a havidíjban, ha a 3) pont mellett döntök, valamint ha nem is nagy összeg lenne megvenni, de kapok egy vezeték nélküli töltőt és egy tokot a telefonhoz.

    Akkor ennek fényében szerinted megéri megvennem akár kp-ra, akár részletre az Euronics-ban? :U
    Persze annyi a hátrány, hogy nem független a telefon.
    És ahogy azt már kifejtettem, ez speciálisan magamra vetítve számoltam, ha valaki nem vágyik korlátlan beszélgetésre meg sms-re vagy nem akar havonta 10k-t csak telefonszámlára költeni annak már más a helyzete és értelmét veszti az én számolgatásom.
    Nek

    [ Szerkesztve ]

    Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

Új hozzászólás Aktív témák