Új hozzászólás Aktív témák

  • kekedi

    senior tag

    Köszönöm a tanácsokat.

    Az akku csere januárban történt. Talán az első héten éreztem hogy jobb volt. azóta ugyan olyan rossz mint korábban (csak a kikapcsolós, hirtelen merülős anomáliák szűntek meg, bár már ez is valami).

    Akku csere után FR-et csináltam. biztos ami biztos. De volt azóta Wipe Cash is.

    amikre mindig is odafigyeltem:
    -Rengeteg app letíltva, ill alig van olyan app aminél engedélyezve van a háttérbeli adatkapcsolat.
    -fényerő kb 65%-kon, automata
    -a képernyő 15mp inaktivitás után kikapcsol (ez a legkisebb időtartam)
    -google search widget eltávolítva,
    -Hetente egyszer automatikusan újraindul a telefon, de igyekszem néha én is újraindítani.

    Amiket az elmúlt hetekben állítottam be, javulás reményében, de nem hatott semmit sem:
    -Sötét téma
    -Sötét messenger (sima, a lite nem jön be)
    -Facebok lite-ra áttérés
    -Chrome-ot operára cseréltem
    -gmail appot, a gyári levelezésre cseréltem, valamint a naptárat is. (mindkettőből van widget, de fekete)
    -google helyelőzmény kikapcsolva.
    -közeli eszközök keresése kikapcsolva

    A wifi és adatkapcsolat mindig megy nappal, estére kapcsolom ki csak. BT soha sem megy. GPS mikor hogy (bár azt mondják az nem fogyaszt ha éppen nem aktív)
    A mobilos használatom tipikus: facebook, messenger, böngészés (most már opera), insta, időkép (app), aliexpress (app), levelezés. Nagy ritkán waze, google maps, fényképezés, youtube, viber

    Most hirtelen ezek jutottak eszembe.

    Ma töltöttem le egy GSM jelerősség monitorozót. Kíváncsi vagyok, hogy sűrűn kapcsolgat e 4G,3G, 2G között. Bár nem hinném, hogy Debrecenben ekkora gáz lenne, de kitudja.

    Más:
    Amúgy S9 re akarom cserélni. De igyekszem magam rábeszélni az S9+-ra. Utóbbival lehet jobban járok az akku miatt is.
    Ha valamely úton módon a pénztárcám engedné akkor S10e, esetleg S10. De jelen esetben az S9 lenne a legjobb ár/érték arány. Nekem legalább is.

Új hozzászólás Aktív témák