Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nigér

    őstag

    válasz batai15 #434 üzenetére

    Há' mer' az tetszett nekik, ezt meg ugyan ajánlják, de nem tetszik... :F
    :DD

  • UFC

    aktív tag

    válasz batai15 #434 üzenetére

    A cikk vége "Mindig kérdés, hogy egy ilyen termékre milyen plecsnit lehet adni, a Tetszett minősítés vitán felül áll, az Ajánlott viszont nálam csak azért inog, mert azt gondolom, hogy az S4-ről egyelőre nem éri meg váltani. Viszont az üzemidő, a vízállóság és az összességében korrekt kamera számomra három olyan dolog, ami az én véleményem szerint az Ajánlott felé billenti a dolgot. Akik számára ezek nem fontosak, ők vegyék úgy, hogy csak Tetszett jár a telefonra. Várjuk nagyon az ellenlábasokat (harcias edények?), vajon miben tudják majd megszorongatni a Samsungot."

    Leírja hogy nem éri meg váltani S4-ről stb.
    Meg "az összességében korrekt kamera" tehát ez az a kategória hogy hát mindent egybe vetve nem olyan rossz, de nem is olyan jó.

    Mindegy a lényeg hogy van akinek tetszik és sokan nem többet hanem inkább mást vártak. (Tőlem ne kérdezzétek mert én ettől a telefontol nem vártam semmit nem rossz értelemben csak szimplán nem vártam semmit , gondoltam majd kijön és meglessük mi lesz. És ez lett. Van akinek tetszik van aki semmleges köztük én is)

    Érdekesség az iPhone 5S cikk végéből.
    "Majd negyedmilláért pedig még az iPhone 5s sem lehet ajánlott, hiszen annyi újdonsággal nem találkoztunk benne az elődmodellhez képest, amennyi egyértelművé tenné a csere szükségét. Ettől függetlenül hangsúlyozzuk: ez egy nagyon jó készülék!"

    Az S5 ugyan annyiba kerül kb most. És mintha fentebb is azt írták volna hogy S4-ről nem éri meg váltani.
    De kb ugyan annyi előrelépés van itt is mint ott is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák