Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cold5

    senior tag

    válasz Urmy #4337 üzenetére

    Egyébként a megoldáskeresésre...

    Note 2-m volt 1évig. Nagyon szerettem, úgy hozta az élet, hogy kellett használjam a böngészőből a képmentés funkciót! Egyszerűen nem működött, amint rányomtam a kép mentésére, kilépett és összeomlott a böngésző és a képet sem mentette le. HR-sem segített. Kijött a szervizes srác, oké legyen alaplap csere. Kipróbáltuk működött. Eltelt kb. 2 hónap megint nem mentett és összeomlott. Szervizes srác ki, megint alaplap csere és újra jó volt. Eltelt megint kb. 2 hónap, utazás (hosszú) előtt voltam, berohantam a Westendnél lévő gyorsszervízbe, elmondtam a problémám, mondtam, hogy most valami mást csináljanak, mert az alaplapcsere csak időlegesen oldja meg, meg is "csinálták" egyszerű SW frissítés! Mondanom sem kell megint kijött a hiba, de pont hazajöttem 1,5 napra el tudtam vinni szervizbe. Mondtam addig innen sehova, amíg nem találjuk meg a megoldást... Hát elmondom mi lett: kaptam egy csereutalványt amit a vásárlás helyén felhasználhatok.

    Egyébként, ott helyben alaplapcsere történt, kiadták, ott helyben elkezdetem beállítgatni: google fiók beállítás (nem visszaállítás), dropbox, és whatsapp. Ezek lettek beállítva és már nem ment a képmentés. Ott álltak és nem hitték el... kipróbálták másik készüléken és ott ment minden!

    Itt már mondhattam volna azt, hogy soha többet Samsung de mégsem. Vettem egy S5-öt...

    HR kipróbáltam nem segít és a kép stabi off sem segít.

    Lehet én vagyok ilyen "szerencsétlen" vagy van valami "képességem" :DDD
    Egyébként minden más műszaki cucc megy normálisan körülöttem: Sony Tablet Z, Lenovo x220i... szóval nem értem...

    kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

Új hozzászólás Aktív témák