Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz batabe #19028 üzenetére

    A "se telenyomor" kimaradt a felsorolásból. Ritka szemét egy cég, bár a teleatökomot nem tudja überelni (az kvázi lehetetlen). Nálam folyamatosan lassították az előfizetéses netet, amíg használhatatlanná vált, aztán azt mondták, rossz a modem (gar lejárt), vegyek másikat, a rossz modembe betettem a céges telenyomor kártyát, net meg hasított ezerrel. Feltöltős netnek meg mindig átszabták a csomagját (természetesen a saját érdekükben), én mindig jeleztem a Hírközlési felügyeletnek, aztán 2-3x visszacsinálták, majd megszüntették, és más néven még drágábban árulták uazt, meguntam. Tkom számlázási trükkjeit meg sztem mindenki ismeri, amúgy a vezetékes netet sem voltak képesek beüzemelni (hál' istennek).
    Szóval nálam UPC és wifree lett a befutó, itt, amikor 350Ft-tal túlszámláztak (nem vonták vissza a lemondott szolgáltatást), több mint 200Ft kötbért fizettek rá maguktól. Ez kissé európaibb, bár a szolgáltatásuk "all inclusive" még nem.

    Amúgy minden komolyabb telóra felmegy a Lolly ugyanezekkel a hibákkal (SD és társai), nem?

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák