Új hozzászólás Aktív témák

  • ViktorGooner

    csendes tag

    Sziasztok! Én egyelőre még nem raktam fel az új szoftot viszont a napokban egy újabb hiba lépett fel.
    Kb. 3-4 alkalommal már megjátszotta a telefon, hogy reggelre kikapcsolt állapotban van néha csontra lemerülve attól függetlenül mekkora töltöttséggel tettem le este. Természetesen ilyenkor nem ébreszt és nem is tudom bekapcsolni csak a 3 gombbal. Ezt a Telenoros és az XEH szoftverrel is megcsinálta. Azt gondoltam hátha az ébresztő okozza a hibát ezért letöltöttem egy alkalmazást ami kb. 4-5 napig tette a dolgát aztán megadta magát olyan formában, hogy reggel ébresztett és semmit nem tudtam a telefonon nyomni mert nem reagált. A menü gomb többszöri megnyomása után újraindult. Aztán jött a következő méreg, a menüből a beállítások ikon eltűnt, de akkora lendülettel veszett nyoma, hogy az egész telefonon konkrétan megszűnt. A 3. újraindítás után jött vissza és aztán tudtam visszarakni a főképernyőre az általam választott helyre. Ilyet még soha sem csinált. Lefekvés előtt mindig ki szoktam lőni a futó alkalmazásokat most arra gondoltam még lehet az a baj. Nem kéne foglalkozni vele csinálja a dolgát aztán ha kell memória intézze magának a rendszer. Azt is megfigyeltem, hogy kb. 250 óránál rendszeresen befagy majd újraindulás után minden ok.
    Mit tudtok az új verzióról ami most jelent meg? Valami változott?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák