Új hozzászólás Aktív témák

  • DrKapocs

    őstag

    Én már régen megmondtam, hogy nem lesz ennek így jó vége... nem hülye ám a fogyasztó. 7%-pontos visszaesés a Samsungnál... Ha így folytatják, lesz az több is. Zéró innováció, minden héten 3 új (pontosan ugyanolyan) modell. Merem állítani, ha letennénk 15 db Samsung modellt az asztalra nem lenne a cégnél egyetlen vezető emberke sem, aki hibátlanul felismerné mindegyiket.

    Most komolyan, S5 miniben snap400-as? 1,5 giga RAM? Touchwiz? Tudom, hogy nem az Antutu a lényeg, de azért akkor is sokat elmond a 18 ezres pont... ez egy vicc, főleg ennyiért. Hozzáértő ember nem vesz ilyet, még akkor sem, ha tele van parasztvakító dolgokkal (ujjlenyomattárolás, amit - merem állítani, hogy max. egy éven belül - majd egy andoridos vírus szépen ellop és továbbít egy lenyomozhatatlan orosz szerverre, pulzusmérő, még viccnek is komolytalan, infra távirányító, uggyaanmár kérem szépen... egy smart tévéhez piszokul jó ám egy semmire sem használható univerzális távirányító, váó, tudok vele csatornát váltani és hangot állítani, na bumm és a többi funkció? Stb.). Szépen látszik, hogy a márkahű emberek is szépen pártolnak el a Samsungtól, amiért csakis saját magát és a gyenge telefonjait, a ki nem adott de megígért frissítéseket, stb. okolhatja.

    A 60 ezres kínai telefonomban snap600-as van, 2 giga RAM kíséretében és nem mali400-as... csak a viszonyítás kedvéért, Antutu 28 ezer pont... Xiaomi Mi2s.

    Nem hülye ám a fogyasztó, főleg hosszú távon nem, nem véletlen ám a kínai telefonok iszonyatos térnyerése. Dobjatok rám követ, sokkal olcsóbbak és nem rosszabbak, sőt. Persze, nem minden kínai jó. Mert minden Samsung az? Most komolyan, nézzetek rá erre. Az 50 ezres kínai telefonok alázzák ezt.

Új hozzászólás Aktív témák