Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Valentino K.

    senior tag

    A mai nap tapiztam meg egy S4-est, s vegyesek az érzelmeim.
    Bár alapvetően nem szeretem a tepsifonokat, s a kezem se akkora, mint egy yetinek, az ~5 coll egész kellemes mérettel párosult. Szerintem meg tudnám szokni.
    Mellé raktam egy Note2-őt és ugyanazt a demo videót néztem meg.
    Nem vettem észre óriási különbséget, a színek picit szebbek, kontrasztosabb a kép és kb ennyi.
    A szemmel való görgetés még kissé bétásnak tűnt, bár eléggé hasznos funkció.
    Kíváncsi lennék, hogy egy buszon vagy villamoson mennyire használató ;]
    A telefon oldalán lévő keretről én nem hittem el hogy fém. Műanyagos kopogása van, érzetre egy az egyben műanyag, nincs meg az a rideg hatása. Eléggé illúzió romboló volt.
    A hátlap meg az anyaghasználat még mindig botrányosan szar szerintem.
    Lumia 820-as teszteltem nem olyan rég, s mérföldekkel minőségibb hatást keltett.

    Összességében szép és jó, báár, ha S3-am lenne, tuti nem váltanék S4-re, még relatíve minimális ráfizetésért sem.
    Nem kapott el a "must have" érzés, ebben a kategóriában inkább a One-t választanám.

    Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

  • Valentino K.

    senior tag

    válasz buci30 #728 üzenetére

    Számomra a Note2 már abszolút két kezes telefon, egy kézzel fogást kell váltani, amit nem kockáztatnék meg út közben, félnék, hogy kiesik a kezemből.
    Ha irodában vagy egyetemen használnád főként, akkor szerintem megéri kompromisszumot kötni :)
    S-penes dolog kurva jó lehet egy mérnöknél vagy egy egyetemistánál, végülis kb bárkinél, aki sokat ír, jegyzetel.

    Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

Új hozzászólás Aktív témák