Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabám

    addikt

    válasz lesaux #37453 üzenetére

    Az egyedi csengőhangok hol vannak: belső vagy külső sd-n (belsőn érdemes tárolni)? Rendesen mappázva vannak (belső sd - sounds - alarms, notifications, ringtones)?

    [ Szerkesztve ]

    „They fuckin' poke each other on Facebook.”

  • lesaux

    veterán

    válasz lesaux #37453 üzenetére

    Na kérem.
    Másik, fontosabb probléma. Eddig két embernél fordult elő, hogy ha ők írnak SMS-t, nem jelez a telefon. Nincs SMS-hang, nem látszik boríték meg egyeske az értesítési felületen vagy hogy hívják, nem villog a notofication led stb., egyszerűen a júzernek fogalma sincs róla, hogy SMS-t kaptott, amíg be nem navigál az SMS-ei közé, és meg nem látja, hogy olvasatlan üzenetei vannak. Két kontaktnál is reprodukálható a hiba. A felhasználó legjobb tudomása szerint nincsenek egyedi SMS-hangok.

    Erre rájöttünk.
    Az van, hogy a Viber jelez, felugrik az ablak az üzenettel, csak ahogy az ember kilockolja a képernyőt, el is tűnik. További érdekesség, hogy nem tudjuk, miért Viberen jön át az SMS. Nem találtunk erre vonatkozóan semmilyen állítgatási lehetőséget. A Hívások fogadása Viberen, ha lehetséges című opció mellett nincs pipa sem a S4-esen, sem az enyémen, amiről a kérdéses SMS-eket küldöm. Az S4-esről uninstallálva a Vibert megoldódott a probléma, de a legújabb verziót felrakva visszatért. Ami a legfurcsább: az én Defymről gyalultuk le a Vibert, és utána normális SMS-eket tudtam küldeni az S4-re. Tehát mintha az én készülékemben lenne a hiba, nem is a Galaxyban
    Lehet, hogy benézek a Viber topicba is, csak tanulási célzattal, hogy mit rontunk el, mert Viber híján tünetmentesek vagyunk.

Új hozzászólás Aktív témák