Új hozzászólás Aktív témák

  • Imike_80

    aktív tag

    Sziasztok!

    Kimaradt egy hónap olvasás és egyszerűen nem érem utol magam, kérlek, nézzétek el nekem!

    Lollipopra való átállással kapcsolatban szeretnék kérdezni.
    Sokat olvastam amuba, Petyyyy, K Norbi, es4, migabi24 s még sorolhatnám ki mindenki hozzászólásait, mert tudom, hogy amik titeket zavarnak problémák, engem is zavarnának, illetve sok segítséget adtok a fórumon!

    9505 független készülékem van, XEH product code, szóval azt tudom, hogy már megjelent a készülékemre a Lolli egy ideje. Knox 0, s bár lejárt a garancia, mégsem szeretném ugrasztani a Knoxot. Valamiért úgy gondolom, hogy egy esetleges eladásnál pozitívum a mókolásmentes telefon.

    Nekem amúgy baromi stabil, nem fagyogat soha, igazából elégedett vagyok a telefonnal maximálisan, de lassan már itt az Android M is, a lehetőség pedig adott lenne, hogy kipróbáljam az L-t.

    1: Aki frissített, nem bánta meg? :)
    2: Ha frissítek, s esetleg nem tetszik, vissza tudok menni 4.4.2-re Knox ugrás nélkül?

    Üzemidő, rendszer gyorsasága, galéria megnyitásának sebessége szintén érdekel, de amint olvastam nagyon sokunknál változó, így nyilván azt ki kell próbálnom magam.
    Jól látom, hogy csak egy verzió jelent meg? I9505XXUHOB7
    Ti használjátok? Vagy van, aki inkább visszaállt 4.4.2-re, esetleg 4.3-ra?

    Köszönöm! Üdv.

Új hozzászólás Aktív témák