Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz chubby2o6 #50025 üzenetére

    van olyan, nem akarok jogi szempontból különösebben kitérni rá, hogy milyen módokon - egy példát írok rá, hogy ne a levegőbe beszéljek; hoznak javításra eszközöket, azzal felcsatlakozok az én hálózatomra/netemre, hogy ellenőrizzek bizonyos dolgokat/frissítéseket, erre az eszköz meg őrült módjára elkezdi torrenten le- és feltölteni a fizetős alkalmazások tört verzióinak különböző változatait, na ilyenkor bizony én is felelősnek érzem magam, hogy az én engedélyemmel és netemen ilyen zajlik, még ha nem is tudtam róla, de esetleg nem kérdeztem rá a készülék tulajdonosánál.

    zAPAtyin; nem vagyok ugyan a barátod, de kevered is a szezont a fazonnal, ez viszont legyen a te problémád.
    mindenkinek a magánügye, hogy miként mókolja az eszközeit, milyen jótállást eldobó módszereket használ, akár bűncselekményt is elkövethet, az csak az ő dolga, de ha már egy nyilvános fórumon reklámozza - ahol mellesleg a fórum szabályozása is tiltja -, akkor már más a helyzet, és ilyenkor nem lehet kifogás, hogy de biztos más is csinálja...
    akkor mindannyian le is zártuk a témát.

Új hozzászólás Aktív témák