Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Effendi18

    csendes tag

    Sziasztok segítséget szeretnék kérni . Először is nem vagyok nagy telefon guru és nem nagyon ismerem a telefonos szlenget :D
    Na szóval decemberben vásároltam egy s4 i9505 telefont . Szeretném frissíteni 4.2.2 ről 4.3 ra vagy a legújabbra . Na itt kezdődnek a problémák , rámentem a beállítások egyéb , szoftver frissítés , frissítésre ahogy az útmutatóban találtam . Itt azt írja , hogy telepítve vannak a legújabb frissítések . Ismerősömnek is s4 e van és neki így ezzel a módszerrel sikerült elsőre frissíteni . már vagy 1 hete próbálkozok keresgélni neten . Olyan programokat ajánlottak , hogy kies meg ehhez hasonló . plusz most , hogy ezzel próbálkozok kijött még egy furcsaság ami eddig nem volt . samsung biztonsági irányelv frissítés se működik , azt írja , hogy hálózati hiba . pedig van net !!! . Valaki tudna segíteni , hogy mi lehet a baja ? rom meg szoftver cserét nem akarok amíg nem jár le a gari . a boltnak is írtam ahonnét rendeltem ott ezt a választ kaptam : az adott régió még nem kapta meg a frissítési engedélyt. Veszprém megye :D vagy milyen régió wtf ? Havernál semmi gond nem volt , ez meg szarakszik , nem azért mondom , de 130 ezre s telótól nem ezt várnám . Nesze neked prémium .

Új hozzászólás Aktív témák