Új hozzászólás Aktív témák

  • MRT001

    csendes tag

    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni, hátha valaki tapasztalt már az alábbi jelenségekből valamit és tud rá megoldást.
    A telefonnal alapból nekem semmi problémám nincs csak három apróbb jelenségre keresnék választ.

    1. Bluetooth-on kapcsolt hedaset-tel telefonálok és aktív hívás közben érkezik egy újabb bejövő hívás, ami hívásvárakoztatásban látok. Amint a másodlagos hívás abbahagyja a próbálokzást, a teleofon átadja a hangot a telefonra. A bluetooth kapcsolat megmarad, csak az aktív hívás hangja átkerül a telefonra. Ha a képernyőn megnyomom hogy kapcsolja vissza a hívást a headset-re, minden működik normálisan (azaz visszarakja a hangot a headsetre) tovább. Miért történhet ez? A headset egy Jabra Wave headset, bár nem hiszem, hogy ennek köze lenne hozzá.
    2. A névjegyzékbe be vannnak állítva hívócsoportok is, melyekhez külön csengőhangot állítottam be. Ennek ellenére random szerűen hol a beállított csengőhanggal, hol az alapértelmezet csengőhanggal jelez a telefon. Mitől lehet ez?
    3. Az autós üzemmódban nem olvassa fel hangosan a hívó fél nevét.

    Ha valaki találkozott a 3 említett eset közül valamelyikkel és tudna rá megoldást, kérem jelezze.
    Előe is kérném, hogy ha lehet "konyha" nyelven írjatok, normál felhasználó vagyok... :)

    A segítséget és ötletelést előre is köszönöm!

    Sziasztok

Új hozzászólás Aktív témák