Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F40

    csendes tag

    Sziasztok!

    Ma én is rendeltem egy 256 gigás telefont zöld színben a samsung.hu oldalról, elvileg már úton is van. A TMX-től is jött az e-mail, hogy a beszámításra felajánlott telefonért érdeklődés esetén küldik a futárt (5198 Ft). Az egész teljesen feltételes módban fogalmaz, aminek olyan olvasata van, hogy ha nem akarom, akkor nem is kell beküldenem a telefont. Aki így vásárolt, az szintén hasonló levelet kapott? Mi van, ha nem küldöm be a régi készüléket? Az újra már megadták az 55 ezer Ft beszámítási kedvezményt, azt hogy tudnák "visszakérni"?

    Köszönettel,

    F40

  • F40

    csendes tag

    Sziasztok!

    A múlt héten én is vettem egy 256 gigás S22 Ultrát a Samsung honlapjáról, néhány tapasztalatomat megosztom Veletek, hátha másnak is érdekes lehet.
    Szerda délelőtt rendeltem meg a telefont, csütörtök délben már meg is érkezett az ajándék Buds 2-vel. Felhasználtam a rendeléshez a beszámítási kedvezmény 55 ezer forintját, egy értékelésért kapott 10%-os kupont és egy korábbi vásárlást követő 10%-os kupont, így kb. 394.500 Ft volt a vételár. Más kupont nem fogadott el a rendszer ezekkel együtt. Érdekes, hogy Samsung mobiltelefonról és iPad-ről ez az ár volt elérhető, de ha Windows 10-ről próbáltam több PC-n is, akkor mindig csak kb. 6.000 forinttal drágábban, 400.500 forintért adták volna a telefont. Így tehát iPad-ról rendeltem meg, és a végén feldobta egy új ablakba a következő vásárlásoknál felhasználható -10%-os kedvezményt, de az IPad-on ezután csak egy üres oldal nyílt meg és azóta sem lelem sehol. Tudja esetleg valaki, hogy lehet ehhez hozzájutni?

    A szaggatás és a laggolás egy érdekes téma. Az Ultrát a lányomnak vettem ajándékba, amit később kap meg, így én csak próbálgattam, állítgattam. Az én saját telefonom egy Z Fold 3, amiben Snapdragon chip van és minden nagyon szépen, simán, gördülékenyen, akadásmentesen fut rajta. Ehhez képest nekem feltűnő volt, hogy az Ultra kissé darabosabb, akadósabb, valami más. Természetesen ez nem egy eget rengető probléma, de valahogy különböző érzés kezelni a két telefont.
    Készenlétben jól fogyaszt az Ultra is, éjjel kb. 5-6%-ot merül, nappal AOD-vel kb. 22%-ot.

    Összességében ez egy nagyon klassz telefon. Nekem korábban Note 8-am volt, amit nagyon szerettem, az Ultra visszahozza ezt a feeling-et.

    Üdv,

    F40

Új hozzászólás Aktív témák