Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djgabee

    csendes tag

    Sziasztok!

    Hétfőn lettem én is S21 FE tulajdonos, és egyelőre tetszik. :)
    Számomra ez elég nagy minőség-béli (és ár-béli :D ) ugrás, mert bő 4 éve használtam már a Huawei P10 Lite-omat, ami amúgy még mindig működik, csak időnként lassú volt és persze már untam egy csöppet, na meg keveselltem itt-ott a tudását.

    Sokáig vaciláltam az A52s - S20 FE - S21 FE és S21 készülékek között, de végül az S21 FE maradt, mert bár jobban tetszett, hogy az S21 kisebb méretű, mégsem akartam annyit rászánni. Az S20 FE-vel szemben pedig az volt számomra döntő, hogy az S21 FE szoftveresen tovább lesz támogatott, meg egy kicsit a külső is jobban bejött.
    Amúgy a KonzolVilágban vettem 190 000-ért + töltőfej.

    Tokot és üvegfóliát (Spigen AlignMaster) is rendeltem hozzá már, ami tegnap jött meg, és könnyedén fel tudtam tenni a telefonra. (A fólián nekem nincs fekete keret és nem lekerekített, és jól is van ez így. Remekül illeszkedik a képernyőre és a tokhoz.)
    Ez utóbbi kettő is minőség-béli ugrást jelent a számomra a P10 Lite-on korábban lévő, AliExpress-es olcsó tokhoz és fóliához képest.
    A fólia tapintása legalább olyan jó, mint a "natúr" kijelzőé, szóval nagyon kellemes. :)

    Egyelőre nyilván úgy vigyázok a telefonra, mint a hímes tojásra, szóval strapabírósságot illetően nem tudok hiteles infókkal szolgálni, de nagyon minőséginek tűnik mind a tok, mind az üvegfólia.

    Egyedüli hátránya a telefonnak az, hogy nagy, legalábbis nekem. Kicsit még nehézkes az egykezes használat. Ezt még szokom (és természetesen használom néha a kicsinyített képernyőt), de tudni kell rólam azt, hogy én még az iPhone 12 mini és 13 mini felé is kacsintgattam a kompakt méretük miatt, de végül sem az ár, sem a 60 Hz-es kijelző (sem az iOs :P ) nem jött be nekem.

Új hozzászólás Aktív témák