Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csozsoka

    csendes tag

    válasz Jadro #571 üzenetére

    Szia!
    Sajnos ez nagyon igaz!
    A következőt tapasztaltam ma:
    Ma reggel Székesfehérvár vasútállomás előtt a kollégámat várva csak piszkálhatom az s21-m
    Egyszer csak fogja magát és ledob a hálózatról, se net, se térerő, na...ekkor azért kicsit be...tram, hogy akkor most mi a szösz van, aztán bő egy perc elteltével visszajött minden, de a net csak H+, vagy Edge hálózaton ment, kritikán aluli teljesítménnyel, még mindig a városba voltam.
    Majd a nap folyamán olyan terepen voltam, ahol szó szerint még a madár se jár, egy bevágást képzeljetek el (vasút) Ahol meglepetésemre stabil 4G, full térerő, na jó, az néha azért gyengébb volt, de elenyésző...
    Egész nap semmi gond, talán egy-két alkalommal váltott H+-ra, de egy pillanat alatt visszaváltott 4G-re.
    Hazafelé jövet szintén a reggeli helyszín, ugyan az a jelenség, se net, se térerő a város azon pontján, hazafelé jövet csak rápillntottam a telóra, továbbra is 4G, egyszer-egyszer egy pillanatra H+, full térerő.
    Sajnos a hálózatkezelésével probléma van, nem is kicsi, ezt a Samsung Members-en keresztül ismét jelezni fogom ezt a hibát. Ha érkezik valmiféle válasz, természetesen közzéteszem.
    Még van egy hetem, hogy eldöntsem, érdemes e várni egy szoftver frissítésre, vagy ennyi volt az s21 számomra. Sajnálnám, mert nagyon jó telefon lenne, de emiatt a hiba miatt csalódott vagyok... :( :((

    Nem nyírom öltönyben a füvet. Nem megyek gumicsizmában a színházba, nem eszem bicskával a fagylaltot. Galaxy S23 Ultra, Galaxy Watch5, meg még isten tudja mennyi kütyü... :)

Új hozzászólás Aktív témák