Új hozzászólás Aktív témák

  • adamklark

    senior tag

    válasz coleen #431 üzenetére

    több szempontból kell nézni,

    -egyrészt megnézed mi kell neked és mennyire akarsz kompromisszumot kötni. nekem a telefon nem csak hívásra van, hanem hordozható PC kb ami elfer a zsebemben (kifejezetten jól jött mert covid miatt teljesen meghülyült németorszag és netem kb 2 hónap múlva lett meg (elvileg jövőhéten aktív lesz, még jó hogy volt 256gb tárhely Netflix filmekhez mielőtt elindultam)

    -ha ez megvan, akkor jön a kínálat összehasonlítása, ha egy ilyen egyben készüléket akarok több évre (igen, őrölt vagyok hogy nem évente akarom cserélgetni), akkor az sajnos 250k-400k körül van, szóval nem kimagasló, amit pluszba költesz az csak a márka és extra feature ami kellhet

    -összeségében ha csak önmagában nézed mint egy telefont, szerintem 100k-nál se érne többet egy készülék sem, de ha egybe nézed a képet akkor megéri amennyiben magadhoz képest megfelelő telefont választasz. hiába feszít valaki hogy 180k ért vett egy kínai telefont (ez csak egy példa, vannak jó kínai telefonok) ha idegeskedik a baromságai miatt és másfél év után tönkremegy, utána vesz 240k ért ugyanattól a márkától, az már 420k összesen, nem ugyanott van vagy kicsit rosszabbul jött ki?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák