Új hozzászólás Aktív témák

  • tuleon

    tag

    válasz Ádám16 #517 üzenetére

    Szerintem, aki ma flagship kategóriás telefont vesz, nem tud szart venni. Gondolom a samsung majd kijavítja a kezdeti szoftveres problémákat. Én árakon nem hőbörgök, ezek ennyibe kerülnek, az apple bevezette az x-el ezt az árazást, a Xiaomi-nak adok még egy évet és utol fogja érni ezt a hármast, mivel jól megy a szekerük.
    Személy szerint az lenne a lényeg, hogy ha most kiadunk fél milkát egy telefonért, akkor ha el is avul 3 év után, de legalább ne legyen lassabb mint 3 éve. Valahogy ez ügyben igen hallgatnak az androidos youtuberek. Az iphone-on nekem sosem volt problémám a zene rátöltésével és a csengőhang beállításával. SyncIOS alkalmazás és mindent lehet csinálni, pofon egyszerűen. Van egy csengőhangom, ezt használom kb 10 éve :D
    Az S6 csinált olyant, hogy 100%-os telep reggelre 70%-ra merült, úgy hogy még a wi-fi sem volt bekapcsolva és semmilyen extra app nem volt fent. A kamera nagyon szép képeket csinált, szuper videót, de amint mozgó témát fényképeztem minden bemozdulást elmosott. Manuális módban tudtam egy kicsit javítani ezen. Ezeken kívül semmi gond nem volt vele, egy év eltelt, kijött az új droid , érezhetően lagolt, akadt az egész. Én elhiszem, hogy ha most megveszem az ultrát minden fasza, de kérdés hogy meddig?? Most inkább megvárom a szeptembert, megnézem, milyen lesz az iPhone 12.

Új hozzászólás Aktív témák