Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz <Lacy85> #331 üzenetére

    sztem 9810 nem hozta az elvárt teljesítményt 845höz képest a vásárló meg antutut néz ezért feljebb rakták a frekit aminek ez lett a következménye.
    [link]
    Igen így szintetikus teljesítményben hozta amit a 845 csak aksiban elhasalt.
    Viszont valós mindennapi tesztekben így is akadozott átlagos teszteknél 8tárcsázó indítás, fb indítás...)
    Itt egy !!S7 vs S9 összehasonlítás, "mindennapi" tesztekkel. A !két éves S7 kb hozza amit S9 sött néha pörgősebb is. [link]

    Gondoltam 2019es exynos majd ütni fog. Kijött októberben a Kirin 980 7nm A76al. Erre kihozza Samsung 9820at 8nm A75el. WUT?
    De ok nem sikerült. Megint. De akkor rakjon az S10 szériába 855öt. Vagy felejtse el a saját dizájnt és csinálja amit Huawei. Sima A55+A76+mali.

    Hogy mennyire el van szúrva 9820 azt talán itt látszik legjobban. [link]
    Exynos 9820 is ~127mm² .... Compared to the Kirin 980 at 74.13mm², the Snapdragon 855 at 73.27mm² and even Apple’s A12 at 83.27mm², the new Exynos 9820 clearly stands out as out of line compared to the competition.
    +60%al nagyobb szilicumal gadálkodtak de ez teljesítményben nem látszik meg. Aksiban meg ugye a nagyobb+alacsonyabb csikszél nem jó omen.

    off: Huaweit se vennék amibe azt se tudom minek raknak 6-8GB ramot, ha az első dolga hogy ha vmi nem front ban van azt kidobja. Ez magyarázza amúgy Huawei aksi előnyét.

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák