Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz *RLaci* #4410 üzenetére

    pfáá, azért nem tudtam sehogy sem kikapcsolni, mert bixby rutint hoztam létre, amit a füles triggerelt :W

    Jók ezek a rutinok, csak valamiért nem mennek mindig, pl arra van szabály, hogy egyszerre hány lehet aktív?

    Illetve tud valaki megoldást rá, hogy itthon, anélkül hogy gps-t aktiválnék, ami sok energiát zabál, megoldjam hogy itthon mindig feloldva legyen a telefon? A 10 droid óta, már lehet wifihez kötni hogy sose zárolja a telefont, de nekem mégsem megy, írja hogy fut a rutin, de csak kéri az ujjlenyomatot :( és a smartlock is fura, van hogy azonnal zárolja a telefont amint lerakom, de van hogy egész sokáig megy szépen nem kér ujjlenyomatot.

    Illetve arra milyen megoldást használtok, hogy az "aod notify app" nélkül jelezze valahogy a teló, a nem fogadott hívást? Az az egyetlen olyan dolog aminél nem számítana hogy mennyit fogyaszt, amíg észre nem veszem, de az aod notify akkor is sok energiát leszív mikor semmi dolga sincs, és mivel 2-3 naponta fordul csak elő hogy van 1 nem fogadott hívásom, nem láttam értelmét hogy emiatt szívassam magam az appal. Rutint létre lehet hozni erre?

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák