Új hozzászólás Aktív témák

  • androgay

    kezdő

    válasz ollie #335 üzenetére

    Sajnos ezen azért már túl vagyok, hogy a play nincs beállítva...amúgy wifiről sem telepít (egy telekommunikációs multinál dolgozok,és 3 kollégám is csak a fejét vakargatta, és ugyan nem alkalmazást programozunk reggeltől estig,de azért értünk ennyire az androidhoz). Az ujjlenyomat olvasó meg tényleg vacak,ezen nincs mit szépíteni. Azért szeretem,ha visszajelzi,hogy csatlakoztattam a headsetet, mert lehet nem szeretném, hogy ami hangot/zenét amit elindítanék rajta,azt hallja a környezet. Szóval köszi, a telefon könnyítse meg az életem, ne egy újabb stresszfaktor legyen :) - eddig az összes telóm kijelezte,szóval elismerem,hogy ez nem feltétlen hiba, de idegesítő.
    A magyarításról akkor még egyszer: 40 ezres telónál hm-hm, végülis nem került sokba,de negyed millánál??? Ok,nem hiba, ettől még működik, csak szerintem iszonyat igénytelen (ha csak a-ból b-be kell egy akármilyen autó, megteszi egy 2 milas dacia,de 20 misiert azért vesznek bmw-t,mert nem sorjás műanyagot,hanem finom bőrt szeretnének látni a beltérben - ez az igénytelen magyarítás itt egy ronda sorjás műanyag a bőrözés közepén).
    Holnap amúgy visszaviszem,kérek egy 72 órás cserét, meglátjuk utána mi lesz.

Új hozzászólás Aktív témák