Új hozzászólás Aktív témák

  • csabibmx

    tag

    válasz Crafter32 #257 üzenetére

    Pont így vagyok én is. Vettem egy i7-et, hogy kipróbáljam a rendszert. A Mac bejött gondoltam meg tudom szokni és sajnos fizikai méretben az utóbbi évekbe csak a tepsi maradt. De már a Note 2 után is Honor 7-re váltottam. Összetört, lett belőle 8 aminek meg kb. másfél év alatt kuka lett az aksija. Próbáltam megérteni az ios egyszerűségét de sajnos a legtöbbször a legalapvetőbb funkciót is google-znom kellett mert nem tudok olyan egyszerű logika mentén gondolkodni (Symbianról androidra nem volt ilyen gondom) Az már csak hab a tortán, hogy a legtöbbször még mindig a honor 8-at használtam (powerbankról) mert sokszor azon már elolvastam, meghallgattam egy egy üzenetet amikor az iPhoneon még töltött. Ma már az az érzésem,hogy az ios alá ugyan nem kell erős hardware de legalább 100mb/s sebességű internet kell, ahhoz hogy úgy működjön mint az android akár lassú internet kapcsolattal. De nálam 10/9 lassabb. Az S10e kiváló telefon lett az én igényeimnek és minél többször futok bele az iPhone gyengeségeibe, annál inkább érzem azt, hogy ár (esés) ide vagy oda ez egy instant get választás. Amit sajnálni fogok az az Apple watch-al való kompatibilitás. Szerencsémre az airpods a samsunggal is működni fog. Ez utóbbi két termékkel semmi bajom. Mellesleg nekem többször akadt meg, fagyott le a sokak által nagyon smooth ios rendszer az elmúlt fél évben mint ahányszor az android 10 év alatt.
    Röviden, az iPhone, eddigi életem legrosszabb telefon választása volt. Ugyanitt eladó i7 128gb fekete vagy fehér (mert én hülye a páromnak is vettem de neki se sikerült megszoknia).

    [ Szerkesztve ]

    Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

Új hozzászólás Aktív témák