Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nkmedve

    őstag

    válasz guriga1234 #15500 üzenetére

    "az én képeim elég természetesek. Nem csak a telefonon, hanem monitoron és tévén is visszanézve."

    Nagyon örvendek, hogy neked tökéletesen megfelel ez a képi világ, valószínűleg a felhasználók többségének is megfelel, egyébként a Samsung változtatott volna rajta az elmúlt években. Ugyanakkor, ahogy a kijelző beállításai közé tudtak rakni "Élénk" és "Természetes" módokat, úgy szerintem egy ilyen kapcsoló a kamerához is elférne. Nem szigorúan a képek minőségével van bajom, hanem azzal a túlzott feldolgozással amit a Samsung eröltet már sok éve. Valakinek, aki DSLR vagy akár csak normálisabb minőségű kompakt kamerák képeihez van szokva ez a fajta feldolgozás kicsit túl sok tud lenni, ilyenkor pedig a GCam segít, ahogy itt már elég sokan jelezték.
    "Én nem a samu vagyok!"

    Akkor nem értem, hogy miért veszel minden telefont érő kritikát magadra és próbálod bizonygatni, hogy ez egy tökéletes készülék, ráadásul nem is a legdiplomatikusabb hangnemben. "Ez ócska duma" - Az ehhez hasonló megnyilvánulások beszólásnak jók, de mint érvelési technika nem tudom értelmezni őket.
    Félreértés ne essen, én nagyon szeretem az S10e-t, szerintem jelenleg nincs olyan telefon ami összességében ennél jobb lenne nekem (és úgy általában S10, Note szériák nagyon jók jelenleg). Ettől eltekintve nem tökéletes (ahogy semmilyen telefon) és ez a fórum pont arra van, hogy megoldást találjunk a kissebb hibákra, megosszuk a tapasztalatainkat és a maximumot hozzuk ki a készülékből.

    (#15501) petya220 Ezeket és még néhány egyéb változatot végigpróbáltam, de sajnos HDR+ egyiknél sem működött, kivéve az 5.1-es IDan-féle változatnál, amelyet korábban már linkeltem.

Új hozzászólás Aktív témák