Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ricshard444

    veterán

    válasz LoGeN90 #12493 üzenetére

    Ezek a tesztek sehol nem életszerűek, attól, hogy aktív, megállás nélküli használat mellett /ami megjegyzem Wifi-vel karöltve jött létre/ többet bír játékok és videók alatt nem csoda, hiszen 4000+ akksija van, míg egy Iphone-nak 2600. Viszont az, hogy a készenléti /értsd: zsebben van, Wifi nélkül/ ideje finoman szólva is kellemetlen, az más téma szvsz.

    Nekem ez a tapasztalatom, az én felhasználási igényeimnek az IOS eszközök felelnek meg, amik lehet nem rendelkeznek mondjuk egy 10 óra Youtube-zás képességével, de tudom, hogy azok nem melegszenek és merülnek le hirtelen a zsebemben.

    Amik még kiütik heti többször a biztosítékot:

    Az ujjlenyomat olvasó eléggé fájdalmas a mindennapokban, egyszerűen nem működik úgy ahogy kellene, még az elméletileg kiforratlan FaceID után is roppant idegesítő tud lenni, ha gyorsan szeretnék valamit. Az arc + ujj kombóval tudtam eddig csak elviselni a telefont. Védelem nélkül pedig random felold a zsebemben és megnyit/felhív mindenkit, ami igencsak szomorú. Az nem kívánatos érintés elleni védelem semmit nem ér.

    A rendszer olyan laggokat tud néha produkálni, hogy csak fogom a fejem. Nem érzem reszponzívnak egyáltalán, előrelépésnek meg aztán főleg nem egy 3-4 éves Huawei-hez képest sem amit használok mellette. Engem nem tud meggyőzni az, hogy 0,4 másodperccel hamarabb nyílik meg valami ha az animáció akad vagy teszem azt animációk kikapcsolása mellett csak várok és ott a kétely, hogy ebből most lesz e egyáltalán valami? Nem jó a felhasználói élmény.

    A játékok folyamatosságának köze nincs az IOS eszközökön lévőkhöz. Nyilvánvaló optimalizálatlanság miatt amiről az Android tehet, de ezen így 10 év után túl is léphetnénk akár, persze még így működik a rendszer nem fogunk.

    Mint multimédia eszköz a Samsung jobb a nagyobb és szebb kijelző végett, de ha a hétköznapi felhasználásra gondolok, akkor a Samsung egy gyártó a sok közül, az Apple pedig egy prémium eszközöket kiadó cég.

    Nagyon rossz váltásnak éltem meg ezt az X --> S10+ témát, de pár gen Android kihagyás után gondoltam miért is ne. Tévedtem, megesik, csak ilyenkor pedig idegesít a tudat, hogy olyan eszközt kell használnom, ami nem felel meg az igényeimnek.
    Amint lehet váltok és többet nem veszek Samsungot, hiába néz ki jól és nyomják a marketinget mellé 1000-rel.

    Nem szeretnék flamet indítani, csupán leírtam az én általam megélt valóságot. Elnézést, hogy negatívnak jön le, de ennyi pénzért nem ezt vártam.

    [ Szerkesztve ]

    Vannak dolgok...

  • OPiiPO

    addikt

    válasz LoGeN90 #12493 üzenetére

    tanulságos videó, azt hittem az iPhone XS Max tovább fogja bírni

    "Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

Új hozzászólás Aktív témák