Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz Dare2Live #8037 üzenetére

    felhasználója, annak szokása és beállítása, használt fényerő, környezeti tényezője...stb. válogatja, hogy melyik mennyit bír.
    ahogy az s4, a korábbi note és minden más típus esetén is, itt is a fentiek függvényében változik mindenkinél.
    tettem be korábban képeket, 22%-nál(!) dugtam fel töltőre úgy, hogy volt benne bő 50 óra készenlét és 6 óra 30 perc kijelzős használat, aminek jelentős része lte és wifi netezés, amellett integrált alkalmazásokhoz a frissítések letöltése és telepítése (vagy 20 programról van szó), e-mail írás és olvasás, távirányító beállítása eszközökhöz, némi telefonálás, sms és kamerázás.
    amikor nem telepítgetek frissítést, hanem csak simán netezgetek, akkor még többet is bír a fentiknél.
    az átlaghoz képes jól bírta anno nálam az s4 - még 4.3 alatt -, de ha ilyen használattal ennyi kijelzős üzemidőt belevágtam, akkor csak 15 - 16 óra készenlétet bír, és nem pedig a bő háromszorosát.
    arról nem is beszélve, hogy a note 4 esetén több olyan dolog is figyel - ujjlenyomat-olvasó...stb. -, amik az s4 esetén nem voltak adottak, mint fogyasztó.
    akkumulátoros üzemidőben is elkényeztet engem a note 4, előre félek is, hogy mi lesz az utóddal, ha ennek a telefonnak minden jó tulajdonságát minimum tartani szeretném majd...

    [ Szerkesztve ]

  • #11083776

    törölt tag

    válasz Dare2Live #8037 üzenetére

    "Jó cikk csak a valóság mást mutat"

    Mióta a nexus 6,9 ről ódákat zengenek mindenhol illetve laggmentesnek állítják be a note 4-et azóta már biztos vagyok,hogy nem szabad hinni egy újságnak hírportálnak sem.
    Olyan mint a gorilla glass kb ami SZERINTEM! egy sima mezei űveggel vetekszik jobb esetben ami a marketinget illeti meg egyenesen csodának állítják be.

    [link]

    14-15 től ilyeneket a (le)fizetett újságírók nem mutogatnak.

Új hozzászólás Aktív témák