Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz kali #7612 üzenetére

    Pedig jó az LG. G2 kifejezetten jól sikerült, szerettem. De az olcsóságnak ára van. Valahogy csili-vili de a hardver nem elég tartós. G2 kijelzője nagyon minőségi volt, de 8 hónap után besárgult. Most hogy ez a ragasztó miatt vagy panel hiba, azt nem tudom, mert az új tulaj így vette meg garanciálisan, olcsóbban, és a továbbiakat nem követtem.De valahogy egy 1-2 éves LG csak ritka esetben nincs lelakva.
    A G3 pedig óriási csalódás lett, a G széria nimbuszát azonnal nullázták, pedig a jó alap ott volt előttük a G2 "személyében", csak tovább kellett volna gondolni alaposabban, de így is el tudták b@szni.
    G4-nél ha lesz is cerka, lesz ott bőven gyerekbetegség mint első szériás cerkás modell. Samsungnak azért van pár év rutinja ebben.
    G Flex 2-re azért kíváncsi vagyok, mert az előd ott is jól sikerült, csak a panel felbontása nem volt egyenes arányban a vételár "megálmodásakor". Ha sikerül az, ami G3-nál nem, akkor egy igen jó cerka mentes alternatíva lesz. :K

    mod: A Páromnak nem túl rég vettünk egy Sony Z2-öt, és meglepően jó kütyü a mindennapokban, és a gyári szoftver hibamentes, és bitang gyors. Cerka nélküliek között simán bevállalnám napi használatra. :K A Sony-ban jobban benne van, hogy összerak egy minőségi Note szériát Sony névvel.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák