Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parallaxis

    addikt

    válasz S e t h #3278 üzenetére

    Én mindennel szemben kritikus vagyok.
    A Note 4-el kapcsolatban egyelőre csak dohogok, mert mint írtam, minden felmerülő problémát betudok annak, hogy egy ideiglenes, összecsapott rendszer fut rajta, amit ha a pletykák nem tévednek, akkor még decemberben le fognak cserélni arra, ami valóban illik ehhez a vashoz.
    Ami miatt így gondolom, az meg az, hogy Note 3-ról váltottam és ott fele ennyi laggot, vagy problémát nem tapasztaltam, mint itt. Az, hogy egy alkalmazásváltó 1,5-2 másodperc alatt jelenik meg a gombnyomástól, azt nem tudom viccesnek tartani, mikor N3-on még a menügomb hosszan nyomásával együtt is gyorsabban megjelent. Ha a Samsung nem tudta megoldani a flancos 3D-s menüt gyorsabban, akkor hagyhatta volna inkább az eredeti megoldást, ami gyors. Értem én, hogy a 4.4.4-et át kellett alakítani úgy, hogy a kedves usernek ne legyen probléma majd, ha megkapja a Lollipop-ot és már most hasonló UI-t használhat, de emiatt feláldozni a sebességet, nem tartom jó ötletnek. ..és ez csak 1 példa volt az összecsapott megoldásokra.

    Néztem a mai Mobilaréna TV-t és a Lenovo phabletjén iszonyú jó megoldásnak tartom, hogy egy kattintással át lehet váltani stock Android UI-ra. Állítom, ha ezt a Samsung eszközein is meg lehetne tenni, akkor nagyon kevesen használnák a MotionWiz-es borzadályt.

Új hozzászólás Aktív témák