Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • apaszka

    veterán

    válasz georgo5212 #18711 üzenetére

    +1

    A Samunál a Note széria a csúcs! Kedvelhetik az S6 ot,de a Note jobb.
    Mivel még nincs kinn a Note5 így bizton mondom,hogy a világ legjobbja ez.

    Dicsérhetik az LG-t nekem. Két esélyt adtam nekik. Az aktuális csúcs mobiljuk,hatalmas hibákkal küszködött.
    Így elköszöntem tőlük. Mikor készültem venni LGt a munkahelyemen a szervizes figyelmeztetett,de nem hallgattam rá. Vitt kíváncsiság. Sajna szokott fél év után.

    Azt szokták mondani a másodikat kell megvenni a típusnál,mert az a nagyobb előre lépés.

    Nem állítom ezt. Én nem hagytam ki,és jó döntés volt a csere.

    A 2 höz képest sokkal jobban bejött a Nota3. A mai napig jó készülék,egyedül a kamera kicsit vacakabb a kelleténél. A Note 4 ben a kamera sokkal jobb ,és a fém keretet kivéve mindenben jobb. Itt ezt cseszte el a samu. Ez a prémiumtól nagyon messze van. Már régen is adtak ki pélh telókat,de marhára randára tudtak kopni. A Nokia telók is cefetül néztek ki kopottan a fémház miatt.
    Na de ennek a kerete még egy szúnyog szárnya értésétől is karcos lesz!

    De ez legyen a legnagyobb baj. Már megvan ,hogy ki fogja megkapni,ha nem tudom elcserélni.
    De ez még a jövő,mert nagyon elégedett vagyok vele. Aksim egy napot lazán tudja ,ami nagy szó,és mindenben jó!
    Én nem nézek pontokat ,és ha valamire kell egy pillanatot várni míg megnyílik,nem foglalkozom vele. Nálunk is van reakció idő! :K

    Aki ilyent akar venni,annak nyugodtan lehet ajánlani. Az 5 ről jött infó szerint nekem nem lesz olyanom előre láthatólag.
    Most nexust nézegetem. Szerintem az lesz ezután.
    De ki tudja. Sony,LG nem.Samu a knox miatt nem. Így nem tudom.
    Rengeteg cuccot megvettem a PLAY ből .így kicsit nehéz szívvel lennék WP.s ! De ha egy 808 at alázó kamerást kiadnaakk?????

    https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

Új hozzászólás Aktív témák