Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • japmas01

    tag

    válasz kali #17840 üzenetére

    Szia!
    Igazad van, azonnal pótolnám! ;-)
    Note 4:
    Modell száma: SM-N910F

    Android verziója : 5.0.1

    Alapsáv verziója: N910FXXU1BOC3

    Kernelverzió: 3.10.40-4456564
    dpi@SWDD5613 # 1
    Fri Mar 13 15:44:46 KST 2015

    A másik sajna nem kiolvasható, pókhálós vírust kapott! :-(
    Ezért a csere, ..olvaslak tovább! ;-)

  • japmas01

    tag

    válasz kali #17840 üzenetére

    Nebassz!
    Direkt mindenre egyenként válaszoltm, de most a forum szivatott meg..15 perc után nem lehet módosítani, gondoltam nem szemetelem tele, ha valaki keres valamit hamarabb megtalálja, de úgy néz ki muszáj! ;-)

  • japmas01

    tag

    válasz kali #17840 üzenetére

    Akkor újra..
    "a prediktív beállítás kérdése, a szótár frissíthető is, tanítható is."
    -Gondoltam magam is, mint az S4 esetén!
    Bár ennél nem olyan nekem..

    "tötlhetsz le profibb szerkesztőket fényképekhez, h az olyan fontos szempont."
    -Nem annyira, bár ötleteket elfogadok.
    Tablet-re a Photoshop van meg az Adobe-től, csak az Ő koncepciójuk szerint, ha mobilon is használni akarod, vásárold meg ujra!
    Szerencsére a legtöbb cégnél kompatibilisek, így elég csak 1x fizetned ugyan azért.

    "a kijelző feloldásakor a jelszó beírásához dob fel billentyűzetet, vagy gyorsjegyzethez, beállítás kérdése."
    Kiváló! Hol és mit,  hogy megszünjön?

    "nem lassú a kamera, a lezárt képernyőről feloldás is működik, ha megdelelően állítod be."
    - Kiváló,  hol és mit?

    Mert ez kicsit olyan, hogy nesze semmi fogd meg jól! :-)
    Lehet egy csomó pénzt keresni, csak dolgoznod kell szorgalmasan és vehetsz házat a Bahamákon!
    Na ja, csak hol? Mikor?..és mit? :-)

    "kamera hibát a külsős alkalmazások okozhatnak, amik illesztéssel rendelkeznek a kamerához, facebook csevegő, viber...stb."
    -OK!
    Hol és mit kell beállítani? :-)
    (WhatsApp és Viber is van, meg ez az Instagram, vagy mi a fene? ..soha nem használtam! (Fagyasztva) WhatsApp, mert itt mindenki azt használja..semmi értelme szerintem, így is ingyenesen beszélünk minden irányba és írunk, de akinek nincs pénze,  az is tud így válaszolni és kommunikálni. Szóval rájuk való tekintettel..
    Viber meg a családdal beszélni, így nincs roaming!

    "a facebook triumvirátust tiltani kell, de nem csak ennél a telefonnál nem tudod eltávolítani."
    Első dolgom az volt! ;-)

    "az osztott képernyő tökéletesen működik, ha megfelelően használod, videót is tettem fel róla egy másik témában, hogy két külön dolgot szimultán is."
    -Be tudnád linkelni?
    Tableten kiválóan működik nekem is.

    "írás közben nem ugrálhat, csak ha rossz helyre pöttingetsz."
    Elvileg!
    Azért ennyire csak nem lennék pancser! ;-)
    Példa..
    Szöveget fogalmaztunk és míg egy pillanatra felnéztem, hogy miként folytassuk, a társam szólt amikor folytattam volna, hogy vigyázz, mert ugrott!
    Innen vettem észre és azóta rendszeresen csinálja.
    Már gondoltam, hogy a fóliával lehet összefüggésben?!

    "a több eszköz közötti szinkronizációval nincs gond, de oda és vissza is engedélyetni kell, nézz rá a kapcsolódó beállításokra."
    Köszönöm, bár én itt igazából a Gmail -re írtam...lehet Te is erre gondoltál?!
    Szóval, a jobb érthetőség kedvéért..
    Több G-Mail cím van beállítva. Ez eddig nem is gáz!
    Csak onnantól kezdve, hogy a Google, erőltetetni akarja, hogy jelentkezzek  be a G+-ba is!
    De én regisztrálkodni sem akarok, nemhogy bejelentkezni!
    Ő pedig ezt nehezen emészti meg, ezért állandóan macerál.. lásd fotó..
    Gondoltam törlöm a G+-t, de valahol valami okos azt állította, hogy ha töröljük , mint a Faszbuk esetében is, az a rendszer instabilitását okozhatja, mivel ezek egymásra épülnek és így teljes egész! Ezért is van alapból rajta, a progik össze dolgozva!

    "tőlem még egyszer sem kért telefonszámot, mert minden kapcsolódó olciót kilőttem, nem gyűjt információt, nem küldözgeti azt, ez csak megfelelő beállítás kérdése, ha minden apró részletet megnézel, akkor megtalálod a megoldásokat, bár itt a fórumon is sokszor leírtuk már."
    - nem találtam eddig, bár iszonyatosan sok a hozzászólás, tehát aki ezt végig tudja olvasni, vagy nem él életet, csak a gép előtt,  vagy nincs munkája..vagy rendszergazda.., vagy nincs csaja! :-)
    Kb.2 hete figyelem a fórumot, ha tudom naponta, de hála Istennek elég aktív! :-) ;-)

    "a névjegyzékhez azért kér(het) hozzáférést, mert ha engedélyezve, hogy megjelenítse a közelben tartozó ismerősöket, akkor egy pöttyintéssel felhívhatod őket."
    -Ezt nem ismerem..
    Mesélj csak?! :-)

    "a gmail és más levelezòk esetén sem ugrál csak úgy rossz helyre a kurzor, ha nem nyomsz mellé."
    -Én is ezt reméltem korábban! :-(

    "a kisegítő lehetőségekben találsz meg néhány olyan opciót, amit korábban nem dugtak el annyira."
    -például?

    "100 GB? memóriakártya? lehet, hogy amiatt lassú a telefon, pláne ha valami olyan, ami csak a nevében valami, de amúgy a töredéke tempót...stb. tudó klón..."
    - Ezt ki is zárhatjuk, MediaMarkt GmbH... :-)
    (Próbálok szart nem venni, ezért vagyok most picit pánikba a Note 4 miatt! :-( )

    "ne haragudj meg, de a hibák egy része felhasználói probléma..."
    Semmi gond, ezért vagyokitt és kérdezek!

    De ne legyen már amolyan "nesze semmi fogd meg jól!", mint a viccben!
    (Gyerek az Apjához:
    -Édesapám, miért sárga a villamos?
    -Nem tudom Fiam!
    -Édesapám, miért piros a tűzoltóautó?
    -Nem tudom Kisfiam!
    -Édesapám, és miért kék a busz?
    -Nem tudom Fiacskám!
    És Édesapám, miért...?
    ...de az Anyja közbeszól!
    -Hagyd már Pistike, ne maceráld már Apádat!
    Mire az Apa leinti a feleségét..
    -Hagyd Anyjuk, akkor tanul a gyerek, ha kérdez! :-) :-) :-)

    "egyéb kérdés?
    :)"
    Milyen szolárium? :-)
    ...lesz még! ;-)
    Csak előbb működjön normálisan, utána lesznek majd az extrák! ;-)

Új hozzászólás Aktív témák