Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Berguson

    tag

    válasz prebuds #1861 üzenetére

    Azt hogy hol vetted,engem is érdekelt volna! Az ok hogy superphone,csak superphoneból van vagy 5 Bpesten! :W
    Nem értem,miért kell mindent szó szerint "kihúzni" belőled!

    [ Szerkesztve ]

  • WaterWave

    veterán

    válasz prebuds #1861 üzenetére

    érdekes bolt lehet, mert rámentem a weblapjukra és ott a keresőben nem ismeri a note2 kifejezést...
    amit vehetjük hanyag frissítésnek, vagy csak eltitkolt sikerorientációnak, de én úgy érzem, hogy egy bolt tartson lépést a frissítésekkel, mert így honnan a fenéből tudnám, hogy ez a bolt forgalmaz note2-őt...
    És ha már a weblapjukat se frissítgetik, akkor miért is várnám el tőlük a 145 ezres árért a jó garanciát?
    nem kérdőjelezem meg az állításod, csak ilyenkor mindig fintorgok...
    Nálad hogy volt, bementél, mondtad note2 est akarsz venni 2 év gyári garival, de nem 180 ért? és akkor leültek veled megbeszélni vagy hogy zajlott ez?:D
    Mert ha neked 145 ért adja gyári garisan, az azt jelenti hogy olyan 115 ért adhatja gyári gari nélkül bolti garisan, mert ilyenkor nem rakja rá az áfát, csak a saját hasznát ami megint érdekes kérdéseket vet fel...

    amúgy én se értem miért kell mindent szót kihúzni belőled, mert a telefonról leírsz mindent, akkor szófosásod van, postolod a duplákat, és szerkesztés helyett növeled a hozzászólásaid számát, de ami a fontos lenne arról csak tőszavakban írsz valamit... nem megbántani akarlak de kezd vicces lenni:D

    [ Szerkesztve ]

    • PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

Új hozzászólás Aktív témák