Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tylerddd

    veterán

    válasz szokelaszlo #13021 üzenetére

    Köszönöm! Úgy néz ki lesz egy itteni fórumtárs révén! :R

    @petymeg Ez nagyon jól néz ki!

    @Sgarrista Én 2012 óta voltam iOS-en, 3 készülékkel. Tavaly augusztusban váltottam erre és nagyon bejön. A költözés is könnyen megoldható volt a SmartSwitch segítségével.
    Úgy tudnám legjobban magyrázni a dolgot, hogy jóval olcsóbban (nekem 256-os XS kellett volna) lett egy semmivel sem rosszabb készülékem (semmi nyoma az olyan Androidos mizériáknak, mint amivel a tudatlan Apple user oltja a konkurenciát), és rengeteg dolog sokkal egyszerűbben megoldható vele (pedig az iOS-t is kitanultam, nem okozott gondot semmi, de mégis egyszerűbb itt), sokkal több eszközzel kompatibilis anélkül, hogy extra cuccokat kellene venni (pl. Apple TV amott). Nekem, mint volt iOS user a gyári alkalmazások is bejönnek, azokat használom, nem cseréltem le egyiket se másra. Jók a toll extra funkciói, én imádom az Always on Display-t, nekem fontos volt a jack csatlakozó is, jó, hogy nincs notch, fantasztikus a kijelző, a sztereó hang.
    Ami kicsit piacosabbnak tűnik, az a Play Áruház, valamiért igénytelenebbnek tűnik egy-két alkalmazás az iOS verzióhoz képest, de ez meg nem a Note 9 hibája. Üveget nehéz rá találni a hajlított kijelző miatt elsősorban. A 3D Touch nekem hiányzik (igaz, ehelyett van a hosszú érintés, de sok alkalmazásnál nincs funkció hozzárendelve).

    Én bátran ajánlom! Biztos van olyan másik konkurens készülék, ami egyes specifikációiban erősebb ennél, de én ezt éreztem tavaly augusztusban a legkompromisszummentesebb telefonnak, és még talán most is, legalábbis részemről.

    [ Szerkesztve ]

    Csak egészség legyen, meg térerő!

  • apaszka

    veterán

    válasz szokelaszlo #13021 üzenetére

    Nekem feketében van ilyen rajta. Nagyon frankó!

    https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

Új hozzászólás Aktív témák