Új hozzászólás Aktív témák

  • tylerddd

    veterán

    válasz Phülöp #15503 üzenetére

    - Bixby teljes mértékben kiiktatható, azt se veszem észre, hogy van.
    - Mit szeretnél ott ceruzával használni? Mármint a "görbületen"?
    - Miért nem kapcsolod ki a biztonságos mappát, ha nem kell?! :DDD Egyébként is: ott lehet törölni, beletenni alkalmazásokat, miért nem törlöd onnan, ami jelez. A lényege, hogy ugyanazokat az alkalmazásokat tudod használni, mint egyébként, csak le lehet védeni a tartalmakat. Pl. hangfelvételeket, képeket, videókat, jegyzeteket, bármit, amit nem akarsz a hagyományos helyen tárolni. Asszonnyal csináltok bőrszerkós, fenekelős képeket és oda beteszed. Biztonsági mentés ugyanúgy készülhet róla.
    - Csúszós hátlap ... tényleg csak ennek a sz**nak csúszik a hátulja, igazi f*s.
    - Nekem megy a Samsung felhő, képek és videók nem mennek oda egyedül, de rohadtul nem jelez semmit, megy a háttérben.
    - Edge Light: no, ez tényleg érdekes, hogy mi alapján van egyik, mi alapján nincs másik alkalmazásnál. Ugyanez a felvillanó kijelző értesítésekkor: SMS-nél felvillan, E-Mail-nél nem ...

    Nagy része user error, kedves fórumtárs!

    @ apaszka Azokra a dolgokra gondoltam, amikhez egyébként nem kellene a cerka, de jobb cerkával csinálni. Cerkaspecifikus = csak a ceruzával lehet vagy kimondottan ahhoz tartozó funkció. De lehet nem jól fogalmaztam :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Csak egészség legyen, meg térerő!

Új hozzászólás Aktív témák