Új hozzászólás Aktív témák

  • RSteve

    tag

    válasz ZsyfKo #4280 üzenetére

    Na azért lesznek itt érdekes dolgok. Én is az S7 edge felé hajlottam, de nincs itt nálam a doboz ami állítólag kell, és az Allee T-ben nem volt fekete.

    Ha cserélem azt boltban lehet. Én pl nem egy összegben vettem. De ez nem is annyira lényeges, a lényeg hogy a webshop ár az kedvezőbb mint a bolti. Történetesen én aranytárskártya Next M csomaggal boltban 169800 Ft-ért tudom megvenni vagy havi 8490 Ft-ért, a webshopban viszont 144200 Ft-ért ami havi 7210 Ft. A kettő között van 25600 Ft különbség. De ugye most a webshopban nem tudom a meglévő előfizetésemhez megvenni, mert a Note 7-en hűség van. :W

    Kíváncsi leszek meg lehet-e oldani, hogy visszaadom, kifizetik amit eddig fizettem, leveszik a hűséget, webshopon megveszem olcsóbban úgy hogy abba az üzletbe kérem átvételre és ott át is veszem. :o

    Na de most kapaszkodjatok meg. Felhívok egy vidéki T-t ahol hétvégente vagyok és a doozom is lent van, van-e fekete edge cserélnek-e Note 7-et. Lebeszéljük hogy lehet. Szuper, mondom holnap beugrok.

    Erre visszahív 5 perc múlva hogy most tájékoztatták, hogy akkor számolják el 100%-on a Note 7-et ha visszaviszem a Gear VR-t ha nem akkor csak 80%-on. :W

    Ilyenről hallott valaki? Ha ez így lesz az tényleg a legalja. Akkor tuti nem lesz edge, de Samsung sem többet. :Y

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák