Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • a71

    csendes tag

    UDV mindenkinek..

    csinaltam most egy nagyon kemeny tesztet a VRel, tobb mint masfel oraig farasztottam a telot, mindenfele kovetkezmeny nelkul, kicsit melegedett, emrt meg lett dolgoztatva illetve filmek lejatszasa volt a belso tarolorol es kulso sd kartyarol is, meg jatekok meg tesztek...

    szoval kicsit meg lett hajtva..

    eloszor 1920*1080as kepernyo felbontasban inditottam a tesztet majd a beallitasoknal a kijelzonel at allitottam qhdre, de nem nagyon tunt fel, hogy esetleg elesebb let volna e kep vagy csak mar elfaradt a szemem es nem tunt fel annyira..

    valakinek esetleg van ebben valami tapasztalata??
    illetve tesztelte azt valki, hogy rogzitett egy 4ks tartalmat es azt vissza nezte a VRen keresztul??

    ja egyebkent csak tipp, a VR alkalmazasok kozott, tehat nem a googleplay aruhazban hanem a VR alkalmazasok kozott vanegy moon player nevu program...az nagyon korrekt mindenkinek tudom ajanlani ha esetleg van kedvetek akkor probaljatok ki...

    meg egy apro tanacs ha esetleg 1920*1080 an hasznalod a telefonodat es ehhez vannak igazitva az ikonok akkor a qhd felbontas nagyonszepen ossze fogja zavarni az ikonokat, de azt azert gyorsan hozzateszem, hogy egyreszt TSL launchert hasznalok, masreszt ha vissza allitom a kijelzo beallitasoknal a kepet qhdrol 1920*1080ra akkor az ikonok is szepen a helyukre kerulnek..

    tovabbi jo tesztelest mindenkinek.

Új hozzászólás Aktív témák