Új hozzászólás Aktív témák

  • Silenzio

    addikt

    válasz Tin #1372 üzenetére

    Igen, gondolkodom rajta, hogy kivárom a 21-es szériát, bár a toll legalább majdnem olyan hasznos a polgári foglalkozásomban, mint amennyire a filmezés fontos hobbinak. Illetve néha a munkámban is használom, de ritkán. Filmklubokat is tartok, a prezentációkhoz is hasznos lenne a Note. Szerintem végül úgyis az lesz, eddig semmivel sem voltam olyan elégedett telefonként, mint a 10 Lite - igaz, abban meg a kamera volt necces.

    Valóban 4K transzfer lenne a végeredmény, szerintem a 8K nyersanyag jót tenne a zajcsökkentésnek is, 24 fps fölé meg akkor megyek, ha lassított felvétel kell. Mobilnál filmezésnél egyedül a mozgás darabossága zavar, erre jó megoldás, ha kerülöd a svenkeket és egy jól optimalizált kameraszettel bíró telefont veszel, mint pl. az Xperia 5. Amúgy egyelőre maradok a Canonnál, míg nem lesz pénzem Blackmagic-re vagy Sony A7 IV-re. Az akkuidőt powerbankekkel szoktam kiküszöbölni, ha épp nincs 25 ropim eredeti pótakksira. Az A6300 kb. 50 percet bír 4K-val, de szerencsére simán kezeli a powerbankem, és elég naftát ad neki, hogy ne fogyjon ki a szuflából. :)

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Új hozzászólás Aktív témák