Új hozzászólás Aktív témák

  • zitrone88

    aktív tag

    válasz icezozo #308 üzenetére

    szerintem igen, fentebb írtam, hogy nagyon úgy néz ki, az új samuk fakóbbak, bár nem olvastam sehol, arra tippelek, hogy így tovább bírják talán beégés nélkül vagy akármi... mindenesetre jobban örülnék egy figyelmeztetésnek, hogy "ha élénkre állítod, erre számíthatsz", és akkor ugyanaz a színvilág, amit megszerettünk, ahelyett, hogy ez van, aztán kész... az a baj, nagyon vártam ezt a telefont, de sokat csalódtam benne, jó a toll, sosem volt tollas telóm, gyors is, de mégis, pár dolog megkeseríti... vígan mobilneteznek mellettem, én meg várok, hogy betöltsön a facebook a chrome-ban, cimbiéknél hátul a kertben.... meg írok valamit, megáll a szó felénél, és később írja be, amiket nyomtam, hát ilyet utoljára P2-es gépen láttam... Volt már ilyen telefonom, hogy frissítésről frissítésre éltem, és reméltem, hogy talán most majd jobb lesz, de mindig rosszabb lett, igaz, az xiaomi volt... de a samutól többet vártam, már majdnem ott vagyok, hogy visszatérek az A6 Plusra, és inkább együttélek azzal, hogy lassabb, de legalább hülyeséget nem csinál...

    Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

Új hozzászólás Aktív témák