Új hozzászólás Aktív témák

  • Carlytoo

    aktív tag

    válasz eladogeppc #3452 üzenetére

    A világért sem akarnám szétoffolni a topikot, de talán ez egy olyan információ, amiről túl keveset beszélnek és közel sem annyira elhanyagolható téma. Mivel AMOLED panellel szerelt a készülék és PWM-et használ, így talán nem is baj, ha látják, olvassák azok, akiknek erre fokozottabban oda kell figyelniük. Akik akarnak ebben a témában olvasgatni, azoknak már áll a rendelkezésére anyag az interneten. Magyarul: Impulzusszélesség-moduláció . Nagyon sok ember keresi fel az orvost általános közérzet romlás, fáradékonyság, fejfájás, émelygés tünetekkel. "Biztos az időjárás", "Kicsit stresszesebb voltam az elmúlt hetekben", "Nem aludtam eleget", "Nem ittam elég folyadékot". Félre értés ne essék, ezek is okozhatnak ilyen tüneteket, de amikor a tünetek nem nagyon akarnak múlni, akkor ráfogják valami mentális kilengésre és tömik gyógyszerrel a beteget, mintha az bármit is megoldana. Fel sem merül a legtöbb emberben és köztük van a kezelőorvosban sem, hogy ezt okozhatja képernyő ártalom is. Az utóbbi években megszokszorozódott az ilyen tünetek száma és párhuzam vonható a megnövekedett telefonhasználattal. A gyártók már elkezdtek vele foglalkozni- a Samsung még nem nagyon-, de ez akkor is tényező.

    "No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

Új hozzászólás Aktív témák