Új hozzászólás Aktív témák

  • Silenzio

    addikt

    válasz ollie #261 üzenetére

    Sztereó hang? Az S10-ben is volt sztereó hang. Sőt, az S9-ben is. Ilyen gyorsan felejtünk? Mi az a 3D Scanner? Az ujjlenyomat olvasóra gondolsz? 3 frissítést vártam az S10-zel, a 3. után se volt az igazi, és dühített, hogy erőt kell kifejteni. A P30 P-vel most fasza. Biztosan jobb lett a Note 10-ben, de ugye, akinek egyszer a kedvét szegik...

    (#262) Juhaszatti Az az igazi bajom, hogy az S7 A messze jobb volt, mint amit az S10-nél tapasztaltam. Visszafelé megyünk. persze azóta én is profibban építem fel az amatőr vagy félamatőr filmjeim. Az eggyel korábbit az iPhone-nal és két DSLR-rel, Canon 5D-vel forgattam. Azt kell belátni, hogy egy mobil is lehet olyan jó képminőségre, mint egy komolyabb kamera, és töredék pénzből kijön olyan, ami faszán stabilizált és tud 240 fps-t stb. Amit nem igazán tud, alacsony mélységélességű, plasztikus képet adni, és ha mondjuk valami fényelhető LOG módot akarsz (amit filmszerűen lehet színezni), azért a zsebbe kell nyúlni. A Samsung pl. támogatja a Filmic Pro LOG módját, a Huawei sajnos nem.

    Talán lesz alkalmam a közeljövőben kipróbálni a Note 10-et valami profibb filmes appal, szeretném megcáfolni magam. Azt ennek ellenére könnyű belátni, hogy ezek a fotók bizony nem az igaziak. Az éjszakai mód meg röhejes a HW-jel összevetve.

    [ Szerkesztve ]

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Új hozzászólás Aktív témák