Új hozzászólás Aktív témák

  • zitrone88

    aktív tag

    válasz Barell #13935 üzenetére

    Én márciusban vettem egy Note 10-et, 95ért, életem egyik, ha nem a legjobb vétele volt, imádom, akksi csere még lesz benne, szinte biztosan. Note 10 Lite-ról váltottam, amitől megőszültem kb, ég és föld. Újra meg kellett állapítanom, hogy nem veszek Lite-ot semmiből többé... Inkább nem veszek semmit :D Ezért a 95ezer Ft-ért Pitaka tokban kaptam, az első kijelzővédő fóliával, és még az oldaláról is én szedtem le a gyári fóliákat (2020. októberi telefon). Note 10 + ról is csak jókat olvastam, biztos meg tudnak erősíteni benne. Nekem a sima azért tetszik, mert nagyon kézbeillő, kicsi, mégis elegendő. Egy bajom van vele, amivel nehezen barátkozom meg, ha megnyitok egy képet a facebookon a chrome-ban, levágja a jobb oldalát, de szerintem ez a chrome hülyesége... Alkalmazásban nem volt ilyen. Feltételezem, hogy egy nagyobb kijelzőn, amin nagyobb a minimális szélesség, rendesen jelenne meg, de tényleg logikátlan, hogy erre a felbontás és méretre ez így esetlen. :D De ez legyen a legnagyobb gondom.
    Még egy infó a döntéshez: a simának gyengus az akksija, főleg így használtan, a mérete miatt. Ha ez számít, nem biztos, hogy jó lesz. Nekem nem számít, mert kb akárhol tudok tölteni rá :) De így 80%-os állapothoz közeledve is kibírja késő délutánig.

    Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

Új hozzászólás Aktív témák