Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KendiAdam

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nos, kétségbeesetten fordulok hozzátok, kedves fórumozók. Van egy ilyen telefonom, és eddig minden rendben volt...eddig...

    Már túltengett rajta a szemét így gondoltam csinálok egy factory reset-et, ez meg is történt. De innentől jöttek a gondok.
    Eddig, ha a telefont csatlakoztattam a géphez, semmi probléma nem volt, minden tökéletesen működött, az usb háttértár mód is, és a Kies is kommunikált a készülékkel prímán.

    Viszont most sehogy sem akar működni a kies, a háttértár módot pedig csak úgy tudom előcsalni, hogy a menü/beállítások/alkalmazások/fejlesztés/usb hibakeresési mód-ot deaktiválom, de ezt minden egyes alkalommal meg kell tennem.
    Eddig ha csatlakoztattam a telefont akkor az értesítéseknél bejött a háttértár csatlakoztatásához a menü és a hibakeresési mód is aktív volt ettől függetlenül.
    Ezen felül a kies sehogy, semilyen módon nem hajlandó kommunikálni a készülékkel: "csatlakoztassa újra az eszközt samsung kies (pc studio) módban"
    A gond csak az, hogy a menüben a beállításoknál sehol nem lehet kiválasztani ezt. Itt azt írja a leírás, hogy a névjegyen belül vannak USB beállítások...hát nem igazán... Mit tegyek?

Új hozzászólás Aktív témák