Új hozzászólás Aktív témák

  • norbi24

    csendes tag

    Nagyon jó kis telefon. Páromnak vettünk néhány napja egyet és nagyon szereti. Lehet hogy a telenor kínálatában lett más a specifikáció (hálisten) de a háttértár nem 4Gb hanem 8Gb (4.4-es androidnál ez nem mellékes), az előlapi kamera nem VGA hanem 1.3 Mpx.
    A rendszer tényleg nagyon gyors, mindenre egyből reagál, a wifi erős és gyors. A kamera képeit még csak a telefonon nézegettük, de teljesen vállalható, a kijelző színei gyönyörűek, a felbontás teljesen jó ehhez a kijelzőmérethez (szerintem ilyen méretben teljesen felesleges a HD vagy full HD, de ez ízlés dolga ). Az akku normál használat mellett 2 napot bír ki. Az egyetlen hiányzó dolog az állapotjelző led. Nem értem miért kell spórolni ezen a 2filléres cuccon.
    Szerintem az árát nézve (27E előfizetéssel, nem a havi 10K-s) talán megérdemelt volna akár egy különösen ajánlott plecsnit is. Akik nem a parasztvakításokra fogékonyak (tekintetvezérlés és társaik) hanem egy mindennapi használati eszközként tekintenek a mai okostelefonokra, azoknak jelenleg bestbuy lehet ez a cucc.

Új hozzászólás Aktív témák