Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Martinitius

    tag

    válasz bajzal #4973 üzenetére

    annyira stabil amennyire fent ki lett tárgyalva :((( tehát kevésbé. végülis nagyjából egyébként használható, de a stabil nekem nem ezt jelenti

    Ius est ars boni et aequi. // Nexus nagyhatalom vagyok: 3db Nexus 5; 2db Nexus 5X; 1db Nexus 6P.

  • #12612096

    törölt tag

    válasz bajzal #4973 üzenetére

    a 12,1 stabil a rezgés előjön de akkor a hangerő gombbal lenémítod és elhalkul

    most írhatnám miket javítottak rajta (túl sok mindent) de inkább azt mondom hogy nagyon stabil,
    nyugodtan felrakhatjátok nem fogtok benne csalódni.
    a gyárinak is van hibája, sőt az airbus vagy boeing nek is van szoftveres hibája
    mint ahogy az élet is szoftverhibás, én azt mondom például ha állandóan kikapcsol akkor
    szar az egész, de ha csak annyi hibája van hogy rezeg mint állat, akkor az elnézhető
    sok hibáról vagy nem hibáról írhatnék de felesleges ez a 12,1 a sok kényelmi biztonsági
    cucctól már maga a fix kérdéstől is messze van.
    rácuppantak a felhasználók mint a commondor16-os ra anno!
    mindig azt keressük, hogy lehet megoldani a hibákat nem azt kérdezzük hogy fix -e
    aki már túl van pár telepítésen az tudja miről beszélek.
    de leírom hibája nincs a 12.1-nek legalább is én nem tapasztaltam pedig használok igo-t
    rtl app-ot mindigtv telefonálok stb.stb.
    aztán ott volt az is, hogy inkább az app-ok nem voltak vagy vannak felkészülve a 5,1-re

    inkább beszélgessünk arról, hogy mit kellene enni (menekültek meg még nem is ettek ma)
    mer a china-is kaja, pizza, már ....... talán lecsót kellene holnap enni.
    na az jo lesz ! :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák