Új hozzászólás Aktív témák

  • TomMusic

    őstag

    válasz zozinho #10488 üzenetére

    Szia!
    Ha gyorsaság kell akkor nálam kb. ez a sorrend, leglassabbtól a leggyorsabbig:
    Gyári JB ROM >> JB Minimal ZERO (+ D kernel) >> 4.4.2 CM11 (ezt még nem próbáltam, de a leírások alapján itt helyezném el) >> 2.3.6 GB
    Igazi érezhető gyorsulást csak a 2.3.6-os GB hozott, ami kicsit visszalépésnek tűnhet, de animált itt is minden, és nem is néz ki gagyin. És ami a legfontosabb, hogy nem kell éveket várni minden gombnyomás után. A videók/leírások alapján a CM11 is elég gyors, de szerintem a 2.3.6 gyorsabb.
    Az meg hogy mennyi alkalmazás megy, tapasztalatom szerint kb. nem jelent semmit. A Minimal ZERO ROM is lassú volt, annak ellenére, hogy alig futott valami (és nem a gyorsítótárba való betöltést miatt).
    Szóval ha használható telefont akarsz, akkor szerintem a 2.3.6-os GB, vagy a CM11.
    Én attól féltem, hogy majd nem megy rajta ez-az, de szuperül megy rajta a Gmail, IGO, Viber, Youtube ..stb. Persze ez is tud nagy ritkán belassulni, meg bugosodni, de mérföldekkel elmarad a JB h*lyeségeitől.
    No elég nagy regényt írtam ahhoz képest, hogy egy mondatban akartam lerendezni az egészet :D

    [ Szerkesztve ]

    Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbáltam a lehető leghosszabbra nyújtani.

Új hozzászólás Aktív témák